Odpuzovače myší

Máte doma, na chalupě či v kanceláře myši, krysy, potkany či jiné drobné hlodavce? S pomocí moderních a účinných přístrojů belgické značky WEITECH se jich rychle a spolehlivě zbavíte.

  

Elektrické odpuzovače známého belgického výrobce WEITECH využívají ultrazvukové vlnění vysokých frekvencí, které je lidskému uchu neslyšitelné či jen lehce slyšitelné přímo u zdroje. Odpuzovače vytvářejí vlnění, které je pro myši, potkany, pavouky, drobný hmyz a další drobné hlodavce natolik nepříjemné, že se v dosahu jeho účinnosti přestanou vyskytovat. Vlnění vytvářené odpuzovači však nevadí domácím mazlíčkům. Jednotlivé odpuzovače se od sebe liší zejména rozsahem účinnosti, kdy základní WK0523 dosahuje účinnosti na ploše 45 m2 a naproti tomu vrcholný model WK0600 dosahuje účinnosti na ploše 325 m2. Reálný rozsah účinnosti se potom může lišit v závislosti na tom, jak je koncipován prostor, ve kterém jsou odpuzovače umístěny - prostory s vícero kusy nábytku či členité prostory snižují rozsah účinnosti. Rozsah účinnosti lze zvýšit i vhodnou kombinací několika stejných či různých odpuzovačů.

 

Odpuzovače se rovněž liší způsobem napájení - některé odpuzovače využívají pouze baterie (WK0240), jiné pouze elektrický zdroj ze zásuvky (WK0523, WK0180, WK0190, WK0600) a některé kombinace obou těchto možností (WK0220, WK0300). Odpuzovače se též odlišují tím, proti kterým živočichům jsou zaměřená.

 

WEITECH WK0523? WK0190? WK0240? WK0220? WK0300? WK0600? Nevíte, který přístroj je ten pravý? Snad Vám v rozhodování pomůže následující tabulka:

 

  

Odkazy na jednotlivé přístroje:

Stále nevíte? Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat na info@lapho.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.